Field Data (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Type
vi: Kiểu

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Options
vi: Tùy chọn

en: All
vi: Tất cả

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Used in
vi: Được dùng trong

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Field list
vi: Danh sách trường

en: Number of records
vi: Số bản ghi
