Field Data (1.0.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Type
ar: النوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: Data
ar: المعطيات

en: Reports
ar: التقارير

en: Cardinality
ar: رئيسي

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Field list
ar: قائمة الحقول

en: Number of records
ar: عدد التسجيلات
