Field Data (1.0.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Type
eo: Tipo

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Reports
eo: Raportoj
