Field Data (1.0.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Type
lt: Tipas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Used in
lt: Naudojama

en: Data
lt: Duomenys

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Field list
lt: Laukelių sąrašas
