Field Data (1.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Type
lv: Veids

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: View all
lv: Skatīt visus

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Data
lv: Dati

en: Reports
lv: Atskaites

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Field list
lv: Lauku saraksts

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits
