Field Data (1.0.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Type
uk: Тип

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Options
uk: Опції

en: All
uk: Все

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: View all
uk: Переглянути все

en: Used in
uk: Використано в

en: Data
uk: Дані

en: Reports
uk: Звіти

en: Cardinality
uk: Кардинальність

en: Bundles
uk: Пакети

en: Field list
uk: Список полів

en: Number of records
uk: Кількість записів
