Field Data (1.0.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Type
cs: Typ

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Used in
cs: Použito v

en: Reports
cs: Logy

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Field list
cs: Seznam polí

en: Number of records
cs: Počet záznamů
