Field Data (1.0.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Type
mg: Karazana

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Reports
mg: Tatitra
