Field Data (1.0.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
