Field Data (1.0.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Type
tr: Tip

en: Administration
tr: Yönetim

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Options
tr: Seçenekler

en: All
tr: Tümü

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: Data
tr: Veri

en: Reports
tr: Raporlar

en: Cardinality
tr: Nicelik

en: Bundles
tr: Paketler

en: Field list
tr: Alan listesi

en: Number of records
tr: Kayıt sayısı
