Field Data (1.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Type
ug: تىپى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Reports
ug: دوكلات
