Field Data (1.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Type
ca: Tipus

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: View all
ca: Veure-ho tot

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Used in
ca: Usat a

en: Data
ca: Dades

en: Reports
ca: Informes

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Field list
ca: Llista de camps

en: Number of records
ca: Nombre de registres
