Field Data (1.0.0-alpha9) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Options
da: Valg

en: All
da: Alle

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: View all
da: Vis alle

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Used in
da: Brugt i

en: Reports
da: Rapporter

en: Cardinality
da: Kardinalitet

en: Number of fields
da: Antal felter

en: Field list
da: Feltliste

en: Number of records
da: Antal rækker
