Field Data (1.0.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Type
gl: Tipo

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Used in
gl: Usado en

en: Reports
gl: Informes

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: Field list
gl: Lista de campos

en: Number of records
gl: Número de rexistros
