Field Data (1.0.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Type
hu: Típus

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Used in
hu: Ez használja

en: Data
hu: Adat

en: Reports
hu: Jelentések

en: Cardinality
hu: Számosság

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Number of fields
hu: Mezők száma

en: Field list
hu: Mezők listája

en: Number of records
hu: Találatok száma
