Field Data (1.0.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Type
kk: Тип

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: All
kk: Барлық

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Reports
kk: Есептер
