Field Data (1.0.0-alpha9) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
