Field Data (1.0.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Type
ru: Тип

en: Administration
ru: Администрирование

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Options
ru: Опции

en: All
ru: Все

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: View all
ru: Посмотреть все

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Used in
ru: Используется в

en: Data
ru: Данные

en: Reports
ru: Отчёты

en: Cardinality
ru: Количество элементов

en: Bundles
ru: Наборы

en: Number of fields
ru: Число полей

en: Field list
ru: Список полей

en: Number of records
ru: Количество записей
