Field Data (1.0.0-alpha12) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Type
el: Τύπος

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: View all
el: Εμφάνιση όλων

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: Data
el: Δεδομένα

en: Reports
el: Αναφορές

en: Field list
el: Λίστα πεδίων

en: Number of records
el: Αριθμός εγγραφών
