Field Data (1.0.0-alpha12) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Type
fil: Uri

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Reports
fil: Mga ulat
