Field Data (1.0.0-alpha12) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Type
ka: ტიპი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
