Field Data (1.0.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Type
ne: प्रकार

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
