Field Data (1.0.0-alpha12) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Type
sl: Tip

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: View all
sl: Prikaži vse

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Reports
sl: Poročila
