Field Encryption (3.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
