Field Encryption (3.2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Property
ar: الخاصية

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
