Field Encryption (3.2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Base field
hu: Alapmező

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító
