Field Encryption (3.2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Field types
is: Tegundir svæða
