Field Encryption (3.2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
