Field Encryption (4.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Base field
fi: Peruskenttä
