Field Encryption (4.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Placeholder
sr: Резервисано место
