Field Encryption (4.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Property
tr: Özellik

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Properties
tr: Özellikler

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Base field
tr: Temel alan
