Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
