Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Entity ID
el: ID οντότητας
