Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
