Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Field name
he: שם שדה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Properties
he: מאפיינים
