Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Entity ID
jv: ID Entiti
