Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Properties
lv: Īpašības
