Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Property
ro: Proprietate

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
