Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Property
ta: பண்பு

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
