Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
