Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Field name
vi: Tên trường

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Encryption
vi: Mật mã hoá

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Encrypt
vi: Mật mã hoá
