Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Field name
az: Sahə adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Field types
az: Sahə növləri
