Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Property
id: Milik

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Properties
id: Properti

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Entity ID
id: ID Entitas
