Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas
