Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Field name
ast: Nome del campu
