Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Properties
et: Omadused

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID
