Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Property
gl: Propiedade

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Properties
gl: Propiedades

en: Entity ID
gl: ID da entidade
