Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Property
sv: Attribut

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
