Expression Field (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: Expression
ca: Expressió
