Expression Field (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: Expression
nl: Expressie
